دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت کاشی و سرامیک

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
4 تعداد فایل
7.83MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت کاشی و سرامیک

کارت ویزیت لایه باز کاشی سرامیک با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز و پشت و رو (دو رو) توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است. طرح کارت ویزیت کاشی و سرامیک از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح کارت ویزیت مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی کارت ویزیت و … رعایت گردیده است.

نمونه کارت ویزیت کاشی و سرامیک شامل عکس کاشی و سرامیک می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح کارت ویزیت فروشگاه کاشی و سرامیک قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان دانلود کارت ویزیت کاشی و سرامیک را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح کارت ویزیت کاشی فروشی را به طرح کارت ویزیت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت کاشی و سرامیک

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز کارت ویزیت کاشی و سرامیک و کاربرد آن

ابعاد طرح لایه باز کارت ویزیت فروشگاه کاشی و سرامیک در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح کاشی و سرامیک، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند کارت ویزیت مربع، دایره، برش خاص، قالب اختصاصی و … را دارا می‌باشد.

کارت ویزیت خام کاشی و سرامیک قابلیت چاپ افست و چاپ دیجیتال روی انواع جنس کارت ویزیت مانند گلاسه، لمینت، کتان، کرافت، سلفون و پی‌وی‌سی و  … را دارد. همچنین می‌توان از طرح های کارت ویزیت جهت چاپ اتیکت، لیبل، کارت آویز و … نیز استفاده کرد.

اشتراک گذاری