دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت پارچه سرا

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
5 تعداد فایل
13.5MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت پارچه سرا

تبلیغات و چاپ کارت ویزیت دو ابزار مهم برای جذب مشتری در صنعت پارچه فروشی هستند. به عنوان یک پارچه فروش، تبلیغات می تواند به شما کمک کند تا به افزایش فروش و در نتیجه افزایش سود برسید. با استفاده از تبلیغات، می توانید برند خود را به مخاطبانتان معرفی کنید و برای جذب مشتریان جدید از ابزارهایی مانند تبلیغات روی شبکه های اجتماعی، رویدادهای محلی و برنامه های تلویزیونی استفاده کنید.

در این راه، چاپ کارت ویزیت یکی دیگر از ابزارهایی است که می تواند به شما کمک کند تا برند خود را بهبود ببخشید. با چاپ کارت ویزیت با طراحی حرفه ای و جذاب، می توانید به مشتریانتان پیامی قوی و اطلاعاتی ارسال کنید. در این کارت ویزیت، نام و شماره تلفن شما به عنوان یک فروشنده پارچه به صورت واضح درج شده و مشتریان با استفاده از این اطلاعات، برای خرید پارچه به شما مراجعه خواهند کرد.

همچنین، با چاپ کارت ویزیت می توانید به مشتریانتان نشان دهید که شما یک تاجر جدی و حرفه ای هستید. به علاوه، این کارت ویزیت می تواند به عنوان یک ابزار شبکه سازی مفید برای شما عمل کند. با به اشتراک گذاشتن کارت ویزیت با همکاران و مشتریان، می توانید ارتباطات جدیدی برای خود ایجاد کنید و باعث شوید که برند شما بهتر شناخته شود.

 

طرح کارت ویزیت لایه باز پارچه فروشی، توسط تیم طرح png برای بازاریابی و تبلیغات این فروشگاه طراحی شده است.

 

عناصر به کار رفته در طرح کارت ویزیت لایه باز پارچه سرا

طرح کارت ویزیت پارچه سرا شامل: عکس با کیفیت پارچه ،  بکگراند ساده و کاربردی، وکتور ، لیبل و شیپ های کاربردی می باشد. به دلیل لایه باز (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح، می توانید علاوه بر چاپ کارت ویزیت (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات و بازرایابی گسترده تر استفاده نمایید.

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح کارت ویزیت پارچه سرا
  • همنشینی مناسب رنگ بنفش با طرح کارت ویزیت
  • طراحی کارت ویزیت، با استفاده از لیبل ها و شیپ های مناسب شغل پارچه سرا
  • استفاده از عکس با کیفیت پارچه در طراحی کارت ویزیت
  • استفاده از نام تجاری به عنوان برند در یک سمت کارت ویزیت و درج توضیحات در سمت دیگر کارت ویزیت
  • طراحی ساده و کاربردی طرح کارت ویزیت

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت پارچه سرا دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت پارچه سرا

اشتراک گذاری