دانلود طرح لا یه باز کارت ویزیت درب و پنجره

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
4 تعداد فایل
4.64MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لا یه باز کارت ویزیت درب و پنجره

طرح آماده کارت ویزیت درب و پنجره upvc با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز و پشت و رو (دو رو) توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است.

طرح کارت ویزیت درب و پنجره upvc از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح کارت ویزیت مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی کارت ویزیت و … رعایت گردیده است.

نمونه کارت ویزیت درب و پنجره یوپی وی سی شامل عکس در و پنجره می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح کارت ویزیت درب و پنجره دوجداره قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان کارت ویزیت لایه باز در و پنجره upvc را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح کارت ویزیت فروش درب و پنجره را به طرح کارت ویزیت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز کارت ویزیت درب و پنجره دوجداره و کاربرد آن

ابعاد طرح لایه باز کارت ویزیت درب و پنجره دوجداره در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح درب و پنجره upvc، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند کارت ویزیت مربع، دایره، برش خاص، قالب اختصاصی و … را دارا می‌باشد.

کارت ویزیت خام در و پنجره upvc قابلیت چاپ افست و چاپ دیجیتال روی انواع جنس کارت ویزیت مانند گلاسه، لمینت، کتان، کرافت، سلفون و پی‌وی‌سی و  … را دارد. همچنین می‌توان از طرح های کارت ویزیت جهت چاپ اتیکت، لیبل، کارت آویز و … نیز استفاده کرد.

دانلود طرح لا یه باز کارت ویزیت درب و پنجره دانلود طرح لا یه باز کارت ویزیت درب و پنجره

اشتراک گذاری