دانلود طرح لایه باز تراکت گالری پوشاک مردانه

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
164MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت گالری پوشاک مردانه

پوشاک یا لباس آنچه بر تن می‌پوشند را می گویند. پوشاک، بدن را از گرما و سرما و دیگر مخاطرات موجود در طبیعت حفظ می‌کند. همچنین پوشاک می‌تواند برای راحتی، حجب و حیا و نیز برای ایمنی استفاده شود. پوشیدنی‌ها همچنین می‌توانند نشان دهندهٔ باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی باشند.

وظیفه اصلی پوشاک حفاظت از بدن انسان در برابر خطرات احتمالی در محیط مانند: آب و هوا (مانند نور شدید آفتاب، سرما و گرمای بیش از اندازه و بارش برف و باران)، حشرات، مواد شیمیایی زیان آور، سلاح و سایش با مواد زبر و آسیب‌رسان و سایر خطرها است. پوشاک در برابر بسیاری از مخاطرات که ممکن است بدن برهنه انسان را زخمی کند، محافظت می‌کند.

با نگاهی با اطراف خود به راحتی می توان درک کرد که امروزه در بسیاری از جوامع جهانی مد و زیبایی گسترش چشم گیری (چه در مردان و چه در زنان) داشته است. فروشگاه پوشاک با رونق این امر، یکی از شغل های پررونق این روز های بازارهای کسب و کار می باشد.

طرح png طرح تراکت فروشگاه پوشاک را جهت تبلیغات و بازاریابی این فروشگاه ها، طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار داده است.

 

عناصر به کار رفته در طرح لایه از تراکت بوتیک مردانه

طرح تراکت پوشاک مردانه شامل: عکس باکیفیت مدل لباس مردانه، عکس دوربری شده مدل لباس، عکس با کیفیت مانکن ایرانی، وکتور پوشاک مردانه، وکتور کت، لیبل های ساده و رنگی، شیپ ها و المانهای کاربردی می باشد که توسط طراحان طرح png در نرم افزار فتوشاپ به صورت بسیار زیبا و فانتزی طراحی شده است.

به دلیل لایه باز بودن (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح، می توانید از این طرح علاوه بر چاپ تراکت رنگی (به صورت افقی)، از سایر موارد تبلیغاتی از جمله استوری اینستاگرام و دیگر پلت فرم های فضای مجازی بهره ببرید.

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح تراکت گالری پوشاک مردانه
  • هم نشینی مناسب رنگهای بکار رفته در طرح تراکت
  • طراحی تراکت با استفاده از لیبل و شیپ های کاربردی و عکس با کیفیت و دوربری شده مدل لباس مردانه
  • استفاده از وکتور پوشاک مردانه در طراحی تراکت
  • طراحی ساده و شیک طرح کارت ویزیت فروشگاه پوشاک 
  • طراحی ساده و کاربردی تراکت پوشاک مردانه

دانلود طرح لایه باز تراکت گالری پوشاک مردانه

اشتراک گذاری