دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل کلاسیک

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
5 تعداد فایل
5.32MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل کلاسیک

دانلود کارت ویزیت اتوگالری

نمایشگاه در لغت بر طبق لغت نامه عمید به جای نمایش دادن و در لغت نامه معین به جایی که کالاهای بازرگانی، صنعتی یا محصولات کشاورزی به نمایش گذارده شود را نمایشگاه می گویند. اتومبیل در واژه لغت نامه دهخدا به وسیله نقلیه ای که با موتور کار می کند و دارای چرخ است گفته می شود.

نمایشگاه های اتومبیل در اکثر شهر ها پس از روی کار آمدن اتومبیل های اولیه به وجود آمدند.  نمایندگی اتومبیل در انگلیسی car dealership نامیده می شود و نمایشگاه اتومبیل که به انگلیسی car showroom نامیده می شود، به مکانی گفته می شود که به کار خرید و فروش خودرو در یک مکان مشخص می پردازد.

امروزه نمایشگاه اتومبیل یا همان بنگاه های خودرو در عرف به یک مکان گفته می شود که هر شخص جهت خرید و فروش یک خودرو به آن مراجعه می نماید.

هم اکنون نمایشگاه های اتومبیل زیادی در سراسر دنیا وجود دارد؛ برخی از نمایشگاه های خودرو به صورت بین المللی برگزاری می شوند و به صورت هر چند سال یکبار برگزار می شوند. از دیگر موارد این نمایشگاه ها، نمایشگاه های ماشین سنگین هستند که در آنها ماشین های باربری و ترانزیتی خرید و فروش می شوند.

طرح png طرح کارت ویزیت گالری ماشین را جهت استفاده کاسبان این شغل جهت بازاریابی و تبلیغات طراحی کرده است.

 

عناصر طرح کارت ویزیت نمایشگاه خودرو

طرح کارت ویزیت نمایشگاه ماشین شامل: بکگراند مشکی ، عکس با کیفیت ماشین خارجی وکتور و لیبل و شیپ های کاربردی می باشد که توسط طراحان طرح png در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است.

به دلیل لایه باز بودن (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح، می توانید علاوه بر چاپ کارت ویزیت (به صورت عمودی و دورو)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات نیز بهره ببرید.

کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل، طرح کارت ویزیت نمایشگاه ماشین، کارت ویزیت لایه باز نمایشگاه اتومبیل ، عکس با کیفیت ماشین خارجی ، وکتور ، لیبل ، شیپ های کاربردی

 

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل
  • همنشینی مناسب رنگ سبز  با طرح کارت ویزیت
  • طراحی کارت ویزیت با استفاده از لیبل ها و شیپ های کاربردی
  • استفاده از عنوان به عنوان برند در یک سمت کارت ویزیت و درج توضیحات در سمت دیگر کارت ویزیت
  • استفاده از عکس باکیفیت  ماشین خارجی در طراحی کارت ویزیت
  • طراحی کارت ویزیت گالری ماشین به صورت بسیار شیک و کاربردی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل کلاسیک دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل کلاسیک

اشتراک گذاری