دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ ریسو مهدکودک

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
1.36MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ ریسو مهدکودک

طرح خام تراکت پیش دبستانی سیاه و سفید با فرمت psd، و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است.

در نمونه تراکت سیاه و سفید مهد کودک از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تراکت ریسو مهد کودک مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت ریسو و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز تراکت سیاه سفید پیش دبستانی شامل وکتور سیاه سفید دختر بچه می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت سیاه سفید پیش دبستانی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت لایه باز سیاه و سفید مهد کودک را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تراکت سیاه سفید مهدکودک را به طرح تراکت ریسو کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح تراکت سیاه سفید مهد کودک و کاربرد آن

ابعاد تراکت تبلیغاتی سیاه و سفید مهد کودک در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح تراکت ریسو مهدکودک، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند انواع کاغذ، گلاسه، کاغذ الوان و … را دارا می‌باشد.

همچنین میتوان طرح سیاه سفید پیش دبستانی را در زمینه های چاپ سیلک ، نایلون، ساک دستی، پاکت دستی و کیسه نیز استفاده کرد. تراکت های سیاه سفید یا ریسو یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی اقتصادی و موثر برای انتقال اطلاعات به مخاطبان برای تبلیغات و رویدادهای مختلف استفاده می‌شوند.

دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ ریسو مهدکودک

اشتراک گذاری