دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ ریسو مشاور املاک

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
3 تعداد فایل
53.8MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ ریسو مشاور املاک

اکثر افراد فکر می کنند داشتن دفتر مشاور املاک اهمیت زیادی ندارد و در معامله امکان حذف آنها وجود دارد و خیلی از افراد مایل نیستند که هزینه ای را به این دفاتر پرداخت کنند.

اما اگر بیشتر درباره وظایف این دفاتر اطلاعات داشته باشند طرز تفکرشان عوض خواهد شد. مشاورین املاک باعث می شوند در هنگام معامله به دام افراد سودجو نیفتیم.

از وظایف دفاتر مشاور املاک به طور خلاصه می توان به تهیه فهرست مناسب از املاک مورد نظر خریداران برای ارائه به آنها، مشاوره به صاحبان ملک، تنظیم قرارداد صحیح و بدون ایراد، بررسی جزئیات ملک، کمک به فروشنده برای قیمت گذاری مناسب و … اشاره کرد.

طرح تراکت ریسو  مشاور املاک، توسط تیم طرح PNG جهت تبلیغات و بازاریابی این مکان ها طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است.

 

عناصر طرح تراکت سیاه و سفید مشاور املاک

طرح تراکت ریسو مشاور املاک شامل: وکتور ساختمان ،وکتور، لیبل و شیپ های کاربردی می باشد که توسط طراحان طرح PNG در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. به دلیل لایه باز (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح تراکت ریسو ، می توانید علاوه بر چاپ تراکت(به صورت عمودی)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات و بازاریابی گسترده تر استفاده نمایید.

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح تراکت ریسو مشاور املاک
  • هم نشینی مناسب رنگ مشکی و سفید با طرح تراکت ریسو
  • استفاده از وکتور ساختمان
  • استفاده از لیبل ها و شیپ های بسیار زیبا
  • طراحی تراکت با استفاده از المان های با کیفیت به صورت بسیار زیبا و شیک

دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ ریسو مشاور املاک

اشتراک گذاری