دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
4 تعداد فایل
34.1MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک

اکثر افراد فکر می کنند داشتن دفتر مشاور املاک اهمیت زیادی ندارد و در معامله امکان حذف آنها وجود دارد و خیلی از افراد مایل نیستند که هزینه ای را به این دفاتر پرداخت کنند.

اما اگر بیشتر درباره وظایف این دفاتر اطلاعات داشته باشند طرز تفکرشان عوض خواهد شد. مشاورین املاک باعث می شوند در هنگام معامله به دام افراد سودجو نیفتیم.

از وظایف دفاتر مشاور املاک به طور خلاصه می توان به تهیه فهرست مناسب از املاک مورد نظر خریداران برای ارائه به آنها، مشاوره به صاحبان ملک، تنظیم قرارداد صحیح و بدون ایراد، بررسی جزئیات ملک، کمک به فروشنده برای قیمت گذاری مناسب و … اشاره کرد.

 

کارت ویزیت لایه باز مشاور املاک توسط تیم طرح png جهت تبلیغات و بازاریابی این فروشگاه ها طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است.

عناصر طرح کارت ویزیت دفتر مشاور املاک

طرح کارت ویزیت مشاور املاک شامل:تصویر ساختمان و لیبل و شیپ های کاربردی می‌باشد، که توسط طراحان طرح png در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. به دلیل لایه باز (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح، می توانید علاوه بر چاپ کارت ویزیت(به صورت افقی و دورو)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات و بازاریابی گسترده تر استفاده نمایید.

طرح بدون تغییر سایز مناسب چاپ کارت ویزیت لمینت و با تغییر جزئی سایز مناسب چاپ کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت برجسته، کارت ویزیت براق و سایر کارت ویزیت ها می باشد.

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح کارت ویزیت مشاور املاک
  • هم نشینی مناسب رنگ طوسی و قرمز با طرح کارت ویزیت
  • استفاده از لیبل ها و شیپ های بسیار زیبا
  • طراحی ساده و کاربردی کارت ویزیت
  • استفاده از تصویر ساختمان در طراحی کارت ویزیت دفتر مشاور املاک
  • استفاده از نام تجاری به عنوان برند در یک سمت کارت ویزیت و درج توضیحات در سمت دیگر کارت ویزیت

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت مشاور املاک

 

اشتراک گذاری