logo-tarh-png
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

دانلود طرح لایه باز بنر مراسم اعتکاف

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
5669*8504 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
72DPI رزولوشن
3 تعداد فایل
145MB حجم فایل
بنر,پوستر دسته بندی

دانلود طرح لایه باز بنر مراسم اعتکاف

طرح بنر مراسم اعتکاف

برای مراسم اعتکاف، انواع بنر اعتکاف و بنر اطلاعیه مراسم اعتکاف در ابعاد مختلف طراحی و چاپ می‌شود. طراحی و چاپ بنر اعتکاف در بیشتر موارد باید، با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام شود. از این رو شما می‌توانید جهت سرعت بخشیدن به این فرآیند از طرح های آماده بنر اعتکاف استفاده نمایید.

بنر لایه باز اعتکاف توسط سایت‌های مختلف مانند طرح png ارائه می‌شوند که به صورت بنر خام اعتکاف یا پوستر خام اعتکاف قابل استفاده و ویرایش هستند. به جرات می‌توان گفت که سایت طرح png مرجع خرید و دانلود طرح لایه باز در ایران با تنوع زیاد و بهترین قیمت می باشد. خدمات ویژه طرح png در بیشتر موارد، با بهترین کیفیت در کمترین زمان به‌صورت آنلاین ارائه می‌گردد.

دانلود طرح لایه باز بنر مراسم اعتکاف

طرح پوستر اعتکاف

به طور کلی استفاده از بنر و پوستر راه بسیار مناسبی برای جذب مخاطب و تبلیغ می‌باشد و برای رشد و تاثیرگذاری تبلیغ نیز بسیار موثر است. می‌توان از پوستر اعتکاف در جاهای پر رفت و آمد که محل گردهمایی هستند استفاده کرد.

پوستر در واقع یک بنر تبلیغاتی بسیار عالی می‌باشد که اطلاعات جامع و مناسبی را در اختیار عموم می‌گذارد و مطالعه آن نه نیازمند وقت چندانی است و نه احتیاج به دقت فراوان دارد. طرح بنر و پوستر مراسم اعتکاف از طرح های پرکاربرد ماه رجب می باشد. انواع طرح های اعتکاف به صورت لایه باز و قابل ویرایش جهت دانلود در سایت طرح png  بارگذاری شده است.

انواع بنر اعتکاف

طرح های لایه باز اعتکاف شامل موارد مختلف از جمله طرح بنر اعتکاف، بنر ثبت نام اعتکاف، بنر پشت منبری اعتکاف، طرح بنر و پوستر مراسم اعتکاف در ابعاد مختلف مثل پلاکارد اعتکاف، بنر اطلاعیه ثبت نام مراسم اعتکاف، استند اعتکاف برای درب مساجد و … می باشد. طرح های بنر اطلاعیه و اطلاع رسانی مراسم قرائت قرآن و سخنرانی و عبادات مربوط به اعتکاف نیز از طرحهای پر کابرد در این مناسبت می باشد.

ویژگی های بنر اعتکاف

بنر اعتکاف در سطح شهر، به صورت استندهای شهری، استرابورد، بیلبورد، پلاکارد ورودی مساجد، پشت منبر و جایگاه قرآن خوانی و قرائت قرآن نصب می شود و تاثیر به سزایی در برگزاری هر چه بهتر این مراسم معنوی دارد. انواع طرح بنر و پوستر اعمال اعتکاف و طرح بنر اعتکاف توسط طراحان سایت طرح png به‌صورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در فتوشاپ طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود است.

طرح اطلاعیه مراسم اعتکاف

طرح png با ارائه انواع طرح لایه باز، موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه کاربران می‌شود. در طرح بنر اعتکاف از انواع تایپوگرافی های خاص نظیر : اعتکاف، اعتکاف فرصت بندگی، اعتکاف فصل بندگی، اعتکاف نیکان، مراسم معنوی اعتکاف  و … و انواع المان‌های مرتبط مانند تصاویر، وکتور و المان‌های با کیفیت مربوط به مراسم اعتکاف استفاده شده است. بنر اعتکاف لایه باز با کیفیت بالا، توسط طراحان طرح png به صورت کاملا لایه باز طراحی شده و برای دانلود در سایت موجود می‌باشد.

طرح لایه باز بنر اعتکاف رجب المرجب

به تمام طرح ها و فایل های گرافیکی که می توان هرگونه ویرایشی را بر روی آنها انجام داد ، طرح لایه باز می گویند. در یک طرح لایه باز اعتکاف طراح به تمام بخشهای طرح دسترسی داشته و می تواند هر تغییری مطابق با نیاز خود بر روی آن طرح لایه باز اعمال نماید به طور مثال می تواند افکت ها، تصاویر طرح ، متن و یا هر المانی که در طرح لایه باز بنر اعتکاف استفاده شده را به راحتی تغییر داده و باتوجه به سلیقه خود یا مشتری سفارشی سازی کند و یا می تواند قسمتی از طرح را حذف و یا بخش های جدیدی را به طرح اضافه کند.

مزیت‌های استفاده از طرح لایه باز اعتکاف

استفاده از طرح لایه باز بنر اعتکاف برای اطلاع رسانی و مراسم های اعتکاف، مزیت‌های فراوانی دارد. از جمله ؛

  • از مهم­ترین قابلیت‌ها و مزایای این طرح می‌توان به امکان ایجاد تغییر در طرح بنر مطابق با سلیقه مشتری و ذخیره آن به اشکال دلخواه اشاره کرد، در نتیجه برای اطلاع‌رسانی در موقعیت‌های مختلف کاربردی است.
  • امکان دسترسی به این طرح‌ها و تغییر آن­ها در نرم‌افزار فتوشاپ وجود دارد؛ فایل لایه باز بنر اعتکاف به 2 صورت پیکسلی و وکتوری در دسترس است که امکان تغییر آسانی نیز دارند.
  • تغییر این طرح‌ها و تصاویر گرافیکی آن در نرم‌افزار فتوشاپ به سرعت انجام شده و طرح مورد نظر در کمترین زمان ممکن، آماده می‌شود.
  • طرح لایه باز بنر اعتکاف هم به­‌صورت پولی و هم به شکل رایگان در اختیار اشخاص قرار می‌گیرد. طرح اعتکاف پولی توسط طراحان حرفه‌ای آماده می‌شوند و کیفیت بالاتری نیز دارند.
  • شما در استفاده از این بنر محدودیتی ندارید و پس از دانلود بنر اعتکاف می‌توانید به­‌صورت چندباره از آن استفاده کنید.
  • با تهیه طرح لایه باز اعتکاف، سرعت چاپ افزایش پیدا می‌کند و امکان چاپ طرح‌های مختلف در تعداد دلخواه، به‌سادگی فراهم می‌شود.
اشتراک گذاری
محصولات مرتبط