دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش فروشگاه لوازم خانگی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
21.1MB حجم فایل
فاکتور دسته بندی

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش فروشگاه لوازم خانگی

احتمالاً در هر خریدی که انجام می‌دهید نام فاکتور را شنیده اید. فاکتور در فروشگاه های بزرگتر، شامل لیستی از اقلام خرید و اندازه کالا به صورت دیجیتال و در فروشگاه های کوچکتر، گاهی اوقات به صورت دستی به شما ارائه می‌شود. در واقع فاکتور یک سند فروش است که پس از تأیید خریدار توسط فروشنده کالا یا خدمات برای مشتری صادر می‌شود. این صفحه محتوای محصول یا خدمات خریداری شده را شرح می‌دهد.

از مزایای فاکتور همین بس که اگر به هر دلیلی نیاز به بازگشت، تعویض یا استفاده از خدمات پس از فروش داشتید، شما به عنوان خریدار باید ابتدا فاکتور خرید را به فروشنده بدهید تا کارتان انجام شود.

خیلی از سایت‌های طراحی برای سهولت کار فروشندگان شروع به ایجاد طرح لایه باز فاکتور کرده‌اند. شما در سایت tarhpng به راحتی می‌توانید نمونه فاکتور لایه باز مختلفی که برای انواع مشاغل طراحی شده اند را دانلود کنید. با این کار دیگر لازم نیست شما برای هر تغییر ساده متحمل هزینه‌های زیادی شوید. با داشتن فاکتور خام شما به راحتی می‌توانید طبق نظر و حرفه خود یک فاکتور شیک و جذاب به دست مشتری بدهید.

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش فروشگاه لوازم خانگی

طرح فاکتور لایه باز چیست؟

طراحان حرفه‌‎ای و نیمه حرفه‌ای در مجموعه tarhpng همیشه سعی می‌کنند طبق نظر کاربران، فاکتور لایه باز را در طرح و نمونه‌های شیک طراحی کنند. طرح لایه باز فاکتورها با فرمت psd و کاملاً قابل تنظیم هستند و شما می‌توانید ویرایش‌های خود را در یک فرآیند ساده انجام دهید. با این کار دیگر لازم نیست هزینه زیادی برای طراحی صفر تا صد فاکتور فاکتور فروش لایه باز پرداخت کنید و فقط هزینه چاپ بر عهده شماست. از طرفی طرح فاکتور مورنظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن در دست دارید.

عناصر مهم در طرح فاکتور خام

عناصر مهم در طرح فاکتور فروش خام عبارتند از کد محصول، نام کالا یا خدمات، شرح کالا یا خدمات، مقدار، واحد اندازه‌گیری، مبلغ در واحد، مبلغ کل، مبلغ تخفیف، کل مالیات، مبلغ کل به اضافه مبلغ مالیات و گمرک، شرایط و نحوه فروش، شخص حقیقی یا حقوقی، جایگاه نام و مهر و امضای فروشنده و خریدار که به تفکیک در خیلی از آن ها قابل مشاهده است.

در نهایت فاکتور آماده قسمتی برای کل مبلغ پرداختی روی فاکتور و مالیات دارد. بعد از دانلود باید در طرح خام فاکتور شامل اطلاعات شرکت و لوگوی شرکت خود را در سربرگ و بالای فاکتور وارد کنید.

طرح فاکتور فروش خام استاندارد بخشی در پایین دارد که می‌توانید جزئیاتی مانند حساب‌های مشتری را وارد کنید. معمولاً شماره سریال، تاریخ خرید و زمان پرداخت در حساب مشتری درج می‌شود. قسمت توضیحات فروشنده در پایین صفحه وجود دارد. این نظرات معمولاً به خدمات پس از فروش و غیره اشاره دارد.

دانلود طرح فاکتور فروش

شما کافی است طبق حرفه و شغل خود یکی از کلمات فایل لایه باز فاکتور، فاکتور فروش خام، طرح لایه باز فاکتور فروش و… را در اینترنت یا در سایت tarhpng جستجو و پس از یافتن طرح مورد نظر خود، آن را دانلود و با تغییرات جزئی برای چاپ آماده کنید. هنگام دانلود فاکتور لایه باز باید نکاتی را در نظر گرفت تا از منظم و منسجم بودن آن اطمینان حاصل شود.

حتی خیلی از مراکز چاپ و چاپخانه ها برای فاکتور خام مشتریان خود از طرح آماده فاکتور سایت tarhpng استفاده می‌کنند. این مجموعه ها پس از دانلود فایل لایه باز فاکتور فروش، آن‌ها را طبق نظر مشتری تغییر داده و در کمترین فرصت می‌توانند سفارش را به دست مشتری برسانند.

سخن آخر

فاکتورهای اختصاصی می‌تواند روند فروش شما را بهبود بخشد و با ظاهر شیک و منحصربه فرد شما به عاملی جذاب در فروش و ادغام تبلیغات و شغل شما تبدیل شود. اگر از انواع طرح و قالب آماده فاکتور در سایت tarhpng راضی هستید، لطفاً سایت ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

اشتراک گذاری