دانلود طرح لایه باز تیشرت پاییز ( ماه مهر 2)

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
3508*2480 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
25.8MB حجم فایل
تیشرت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تیشرت پاییز ( ماه مهر 2)

دانلود طرح لایه باز تیشرت

تیشرت با طرح‌های متنوع یکی از محبوب ترین مدل لباس در بین همه اقشار جامعه است. شما می‌توانید از طرح تی شرت مناسب برای کار، ورزش کردن، پیاده روی، مهمانی و سفر تیشرت استفاده کنید.

تیشرت را می‌توان در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف هدیه داد. به عنوان مثال تیشرت یلدایی یا تیشرت محرم. به همین دلیل طرح‌های روی تیشرت باید متناسب با نوع مناسبت یا موقعیتی که مورد نظر است، انتخاب شوند.

در این بخش، انواع طرح لایه باز تیشرت را بر روی سایت قرار گرفته‌است. شما می‌توانید طرح تیشرت و پیکسل مورد نظر خود را انتخاب و جهت چاپ ان اقدام کنید.

طرح لایه باز تیشرت

فایل لایه باز تیشرت یا طرح لایه باز تی شرت، در واقع نوعی فایل قابل ویرایش است که اغلب آن را با فرمت PSD می‌شناسند. این فایل‌ها را آماده چاپ یا Ready to Print نیز می‌نامند.

اما نکته هیجان انگیز طرح لایه باز تیشرت و پیکسل این است که می‌توانید باتوجه به نیاز خود روی آن‌ها تغییرات ایجاد کنید. شما می‌توانید تک تک لایه‌های طرح تی شرت را بررسی کنید، دوباره رنگ بندی کنید، اسمشان را عوض کنید و حتی لوگوی برند خود را روی طرح تیشرت و پیکسل قرار دهید.

طراحی و چاپ تیشرت و پیکسل با استفاده از فایل لایه باز تی شرت

ما پیشنهاد می‌کنیم از فایل های لایه باز و طرح آماده و باکیفیت برای چاپ روی تیشرت خود استفاده کنید. مجموعه طرح png با بیش از صدها مدل طرح تیشرت و پیکسل یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده فایل لایه باز تیشرت و پیکسل بحساب می‌آید.

طرح لایه باز تیشرت موجود در سایت طرح png برای انواع مناسبت‌های مختلف طراحی شده است و لذا شما به راحتی می‌توانید هر نوع طرح تیشرتی که مد نظرتون هست را انتخاب و سپس تغییرات لازم را در آن اعمال نمایید و جهت چاپ طرح نهایی روی تی شرت اقدام کنید.

دانلود طرح لایه باز تیشرت پاییز ( ماه مهر 2)

اشتراک گذاری