دانلود طرح لایه باز تراکت گالری کفش مجلسی زنانه

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
45.2MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت گالری کفش مجلسی زنانه

تراکت لایه باز فروشگاه  کفش با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است.

در نمونه تراکت فروشگاه  کفش از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تراکت فروشگاه کفش مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز تراکت کفش فروشی ویژه پاییز شامل عکس کفش زنانه می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت فروشگاه کفش فروشی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت لایه باز فروشگاه کفش را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تراکت کفش فروشی را به طرح تراکت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز تراکت فروشگاه کفش و کاربرد آن

ابعاد طرح تراکت تبلیغاتی فروشگاه  کفش در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح فروشگاه  کفش، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و … را دارا می‌باشد.

برای مثال تراکت خام فروشگاه  کفش در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد.

تراکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی برای تبلیغات و رویدادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

دانلود طرح لایه باز تراکت گالری کفش مجلسی زنانه

اشتراک گذاری