دانلود طرح لایه باز بنر تسلیت

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2551*6236 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
72DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
79.4MB حجم فایل
بنر تسلیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز بنر تسلیت

از دست دادن عزیزان، دوستان و آشنایان یکی از دشواری های زندگی است که همه ی انسان ها با آن مواجه می‌شوند.

ادای تسلیت و شریک بودن در غم یکدیگر می‌تواند تا حد زیادی از این غم عمیق بکاهد. تسلیت، به معنی دلداری، ابراز همدردی، تعزیت و تسلی دادن می‌باشد و بنر تسلیت، از مهم‌ترین روش‌های عرض تسلیت و همدردی با خانواده‌های داغدار است که عموما در محل کار یا درب منزل صاحبان عزا نصب می‌شود.

با توجه به اهمیت طراحی بنر تسلیت و ارزش بالای آن و همچنین اهمیت ابراز همدردی با عزیزان، مداوما تیم طرح png جهت طراحی انواع طرح بنر تسلیت، اقدام می‌کند. در این سایت، طرح بنر ترحیم، جزئی از مهم ترین طراحی‌هایی می‌باشد که همیشه با استقبال مراکز چاپ و کاربران سایت روبرو می‌شوند.

بنر تسلیت لایه باز

در بنر تسلیت لایه باز سایت طرح png، لایه‌ها به صورت جدا از هم، قابلیت ویرایش، جایگذاری یا حذف نمودن را دارند. همچنین زیبایی، هزینه و زمان سریع چاپ و نصب آن‌ها، نسبت به انواع قدیمی آن یعنی نوشتن روی پارچه‌های مشکی، به‌صرفه‌تر و مناسبتر است.

طرح بنر تسلیت، به صورت بنر تسلیت مادر، بنر تسلیت پدر، بنر تسلیت برادر و خواهر و بنر ترحیم عزیزان می‌باشد. با توجه به این نکته که طرح لایه باز تسلیت در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی طراحی می‌شوند، لازم به ذکر است طرح بنر ایستاده تسلیت، طرح استند تسلیت، طرح پلاکارد تسلیت، بنر تسلیت با عکس مرحوم، بنر لایه باز تصویر مرحوم، طرح بنر عکس مرحوم و بنر لایه باز ترحیم به صورت پوستر و بنر تسلیت از جمله طرح‌های محبوب تسلیت می‌باشند.

با توجه به موضوع این بنرها، زمینه و المان‌های بکار رفته، معمولا مشکی و زمینه تیره هستند.

طرح بنر ترحیم

طرح بنر ترحیم که بیشتر به نام طرح بنر تسلیت شناخته می‌شود، بسیار پرکاربرد بوده و از آن، به جز چاپ تسلیت دوستان، اقوام و آشنایان، در مکانهای مختلفی از جمله ادارات و ارگان‌ها نیز استفاده می‌شود. نوع دیگری از بنر لایه باز ترحیم نیز وجود دارد که معمولا برای روی سنگ مزار کاربرد دارد. انواع طرح بنر تسلیت توسط تیم طراحی طرح png به صورت کاملا لایه باز طراحی شده و برای دانلود در سایت قرار گرفته است.

طرح لایه باز بنر تسلیت

به انواع طرح‌ها و فایل‌های گرافیکی که بشود هر گونه ویرایش و تغییری را بر روی آن‌ها انجام داد، طرح لایه باز گفته می‌شود. در یک طرح لایه باز بنر تسلیت، طراح به همه‌ی قسمت‌های طرح لایه باز دسترسی داشته و با صرف کمترین زمان، می‌تواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره کند. طرح لایه باز که معمولا فرمت آن .psd است اختیارات بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. فرمت پی اس دی در برنامه فتوشاپ قابل مشاهده است.

پس از اتمام کار طراحی، وقتی فایل را با فرمت psd ذخیره کردید، امکان ویرایش دوباره و اعمال تغییرات را برای همه اوقات دارید و با این قابلیت برنامه فتوشاپ، طرح لایه باز کمک بسیاری به طراحان می‌کند.

بنر خام تسلیت

در این مطلب با فواید استفاده از طرح آماده بنر خام تسلیت جهت چاپ آشنا شدیم و دریافتیم که یکی از روش‌های ابراز همدردی، طرح بنر عرض تسلیت است که از آن‌ها برای مراسم ترحیم، عزاداری و تسلیت به خانواده داغدار استفاده می‌شود. همچنین طرح خام بنر تسلیت سه بعدی یا ساده، ابعاد و طراحی‌های مختلفی از جمله طرح پلاکارد عرض تسلیت دارد که مورد توجه عده‌ی زیادی از کاربران، چاپخانه‌ها و مراکز چاپ می‌باشد.

بنر لایه باز تسلیت

تصاویر، قاب عکس مرحوم، متن تسلیت، خوشنویسی و تایپوگرافی تسلیت و دیگر اجزایی که در بنر لایه باز تسلیت استفاده شده به راحتی قابل ویرایش بوده و طراح می‌تواند با توجه به سلیقه خود یا مشتری، طرح مورد نظر را سفارشی سازی کند و یا قسمتی از طرح را حذف کرده و بخش‌های جدیدی را به طرح لایه باز مورد نظر اضافه کند.

انواع بنر تسلیت خام

بنر تسلیت پدر

بنر تسلیت فوت پدر جهت اعلام همدردی و تسلیت پدر به اعضای خانواده چاپ می‌شود. بنر تسلیت پدر می‌تواند شامل جایگاه تصویر پدر، متن تسلیت پدر و شعری درباره پدر باشد.

بنر تسلیت مادر

فوت مادر غمی بسیار بزرگ و جانکاه است. یکی از بهترین کارها جهت احترام و همدردی با اعضای خانواده طراحی و چاپ بنر تسلیت مادر است. بنر تسلیت فوت مادر جهت اعلام همدردی و تسلیت مادر به اعضای خانواده چاپ می‌شود. بنر تسلیت مادر شامل جایگاه تصویر مادر، متن تسلیت مادر و شعری جانسوز درباره مادر باشد.

بنر تسلیت برادر

از دست دادن برادر در خانواده غمی بزرگ است. بنر تسلیت فوت برادر جهت اعلام همدردی و تسلیت از دست دادن برادر توسط دوستان، همکاران و خویشان  چاپ می‌شود. بنر تسلیت برادر می‌تواند شامل جایگاه تصویر برادر و متن تسلیت برادر باشد.

امکان دانلود و چاپ فایل لایه باز بنر تسلیت با فرمت PSD

طرح بنر تسلیت و کاربردهای فراوان آن امروزه برای بسیاری از افراد شناخته شده است و در مجالس ترحیم و مراسم مذهبی از آن استفاده بسیاری می‌شود.

برای چاپ بنر تسلیت، به یک طرح تسلیت نیاز دارید که بتوان آن را با فرمت psd ایجاد کرد. طراحی بنر تسلیت در دو جهت افقی و عمودی انجام می‌شود. سایز طرح بنر تسلیت افقی معمولا 280*100 و عمودی عمدتا 90*200 در نظر گرفته می‌شود که البته بنا به درخواست مشتری قابل تغییر است.

بنر تسلیت عموماً کاملاً به‌صورت لایه باز بوده و قابل‌ویرایش و نمایش در فتوشاپ است. طرح png دارای انواع فایل لایه باز بنر تسلیت در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف است. این طرح‌ها کاملاً آماده چاپ در چاپخانه بوده و کافی است طرح مورد نظرتان را انتخاب و دانلود کنید تا با ارائه فایل دانلود شده به چاپخانه عملیات چاپ را انجام دهید.

دانلود طرح لایه باز بنر تسلیت

اشتراک گذاری