بنر شهادت رئیس جمهور شهید ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط هلیکوپتر

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
5906*3543 پیکسل ابعاد
PSD , JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
28.5 MB حجم فایل
بنر شهادت دسته بندی

بنر شهادت رئیس جمهور شهید ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط هلیکوپتر

بنر رایگان شهادت رئیس جمهور در سانحه سقوط هلیکوپتر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح پی ان جی دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز تسلیت درگذشت رئیس جمهور از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است.

طرح پوستر درگذشت آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد شامل عکس سید ابراهیم رئیسی و وکتور کبوتر می‌باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز ارتحال آیت الله رئیسی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر شهادت رئیس جمهور ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط بالگرد را ویرایش نمایید.

بنر شهادت رئیس جمهور شهید ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط هلیکوپتر

ابعاد قابل چاپ بنر تسلیت شهادت رئیس جمهور شهید ابراهیم رئیسی در سانحه سقوط بالگرد و کاربرد آن

ابعاد بنر ارتحال رئیس جمهور در سانحه سقوط هلیکوپتر حامل کاروان ریاست جمهور در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و …) را دارا می باشد.

همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر تسلیت شهادت حجت الاسلام آیت الله رئیسی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال بنر خام وفات آیت الله ابراهیم رئیسی در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 60 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد،

افت کیفیت به چشم نمی آید. پوستر تسلیت فوت آیت الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد در آذربایجان شرقی به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.

اشتراک گذاری