دانلود طرح لایه باز چاپ سیلک تک رنگ ساک دستی موبایل فروشی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
1.5MB حجم فایل
ساک دستی دسته بندی

دانلود طرح لایه باز چاپ سیلک تک رنگ ساک دستی موبایل فروشی

طرح لایه باز ساک دستی موبایل فروشی با هدف چاپ سیلک روی ساک دستی و ساک پارچه ای با فرمت psd، مد رنگی گری اسکیل (Grayscale) و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است.

در طرح ساک دستی طلاکوب موبایل فروشی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح بگ شاپ موبایل فروشی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی ساک دستی و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز ساک دستی موبایل فروشی شامل وکتور موبایل  می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح ساک دستی  گالری موبایل قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح ساک دستی موبایل فروشی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح ساک دستی موبایل فروشی را به طرح بگ شاپ کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ویژگی طرح لایه باز ساک دستی موبایل فروشی و کاربرد آن

ابعاد ساک دستی تبلیغاتی موبایل فروشی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح پاکت پارچه ای موبایل فروشی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، پلاستیک، پارچه، مقوا و … را دارا می‌باشد.

همچنین میتوان از طرح سیاه سفید موبایل فروشی در زمینه چاپ سیلک، طلاکوب، نقره کوب، نایلون، تراکت ریسو (تراکت سیاه و سفید) و کیسه نیز استفاده کرد. ساک دستی یک راه جذاب و موثر برای تبلیغ محصولات و خدمات، ارائه پیام‌های مهم و جذاب به مخاطبان و ایجاد شناخت برند می‌باشد و برای استفاده در رویدادها، نمایشگاه ها، فروشگاه‌ها، مسابقات و تبلیغات محلی مناسب است.

دانلود طرح لایه باز چاپ سیلک تک رنگ ساک دستی موبایل فروشی

اشتراک گذاری