دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت روسری فروشی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
5 تعداد فایل
20.1MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت روسری فروشی

نمونه طرح کارت ویزیت صورتی شال و روسری لایه باز میباشد و با فرمت PSD طراحی شده. روی این نمونه طرح عکس خانمی با شال آبی درج شده است.

کارت ویزیت شال و روسری فروشی برای معرفی و تبلیغات روسری سرا ها و روسری فروشی ها استفاده میشود. طراحی کارت ویزیت روسری فروشی توسط کانون های تبلیغاتی و گرافیست ها در برنامه فتوشاپ با فرمت psd انجام میشود.

طراحان میتوانند برای افزایش کیفیت نمونه طرح ها و سفارشات خود از کارت ویزیت های شال و روسری لایه باز موجود در اینترنت بهره ببرند. لایه باز بودن طرح های کارت ویزیت شال و روسری باعث میشود طراحان بتوانند متن، عکس و اجزای طراحی درون آن را طبق میل مشتری ویرایش و شخصی سازی نمود.

سایت طرح png دارای انواع نمونه طرح لایه باز کارت ویزیت شال و روسری میباشد که طراحان میتوانند آنها را دانلود و استفاده کنند. طراحی کارت ویزیت های لایه باز شال و روسری فروشی زنانه با رعایت اصول طراحی، خطوط برش، کیفیت عالی و مد رنگی cmyk انجام شده است.

فونت های استفاده شده در این کارت ویزیت درون فایل دانلودی آن موجود است. انواع دیگر نمونه طرح های لایه باز کارت ویزیت شال و روسری از قسمت محصولات مشابه و دسته بندی ها قابل مشاهده و دانلود میباشد.

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت روسری فروشیدانلود طرح لایه باز کارت ویزیت روسری فروشی

اشتراک گذاری