دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
5669*1890 pixels ابعاد
PSD , JPG فرمت
300 DPI رزولوشن
10 تعداد فایل
193 MB حجم فایل
کاتالوگ دسته بندی

 دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی

دانلود کاتالوگ شرکت مهندسی ساختمانی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است. در طرح لایه باز کاتالوگ شرکت ساختمانی  از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است.

المان های استفاده شده در کاتالوگ لایه باز شرکت ساختمانی قابلیت حذف، ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح کاتالوگ شرکت پیمانکاری ساختمان را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح کاتالوگ شرکت ساختمانی و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز کاتالوگ شرکت ساختمانی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح کاتالوگ شرکت ساختمانی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، افزودن لت های جدید، افزودن خط تاهای بیشتر و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف را دارا می باشد. همچنین کاتالوگ خام شرکت ساخت و ساز قابلیت چاپ افست و دیجیتال بدون افت کیفیت را دارد.

کاتالوگ ها شامل مجموعه‌ای از اطلاعات در مورد محصولات یک شرکت، فروشگاه، یا سازمان مشخص هستند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای جذب مشتریان و ارتقای فروش محصولات استفاده می‌شوند.

در کاتالوگ‌ها، عموماً تصاویر و اطلاعات مربوط به محصولات به همراه قیمت‌ها، مشخصات فنی و ویژگی‌های مختلف آن‌ها ذکر می‌شوند. همچنین درصورتی که تمایل به چاپ کاتالوگ ندارید می توانید فایل نهایی کاتالوگ را از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت، به کاربران و بازار هدف خود ارائه نمایید.

 دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی  دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی  دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی  دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی  دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی  دانلود طرح لایه باز کاتالوگ شرکت عمرانی

اشتراک گذاری