دانلود طرح لایه باز منو پیتزا فروشی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
82.9MB حجم فایل
منو دسته بندی

دانلود طرح لایه باز منو پیتزا فروشی

دانلود نمونه منو فست فود با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است.

در طرح لایه باز منو پیتزا فروشی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح منو پیتزا فروشی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی منو و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز منوی فست فود شامل وکتور پیتزا می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح منو فست فود قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان منو لایه باز فست فود را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید منو پیتزا فروشی لایه باز را به طرح منو کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز منو فست فود و کاربرد آن

ابعاد منو فست فود لایه باز در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح منو پیتزا فروشی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و … را دارا می‌باشد.

برای مثال منو خام پیتزا فروشی در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. منو در یک فست فود نه تنها به مشتریان کمک می‌کند تا گزینه‌های مورد علاقه‌شان را انتخاب کنند، بلکه به مدیران پیتزا فروشی نیز در مدیریت سفارشات و موجودی محصولات کمک می‌کند. طراحی منو با دقت و جذابیت می‌تواند تاثیر مهمی در موفقیت و برند فست فود داشته باشد.

دانلود طرح لایه باز منو پیتزا فروشی

اشتراک گذاری