logo-tarh-png
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

دانلود طرح لایه باز لیوان تبلیغاتی و مناسبتی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
1122*2480 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
32.3MB حجم فایل
لیوان دسته بندی

دانلود طرح لایه باز لیوان تبلیغاتی و مناسبتی

ماگ یک محصول قیمت مناسب و دوست داشتنی برای هدیه یا تبلیغات است. ماگ ها یا به اصطلاح لیوان برای مصارف شخصی و سازمانی به شدت کاربرد دارد و یکی از وسایل مهم روی میز کار هر فرد و یا در اتاق او، لیوان یا ماگی است که استفاده می‌کند.

اگر می‌خواهید عزیزانتان را سورپرایز کنید می‌توانید به آن‌ها ماگ یا لیوان با طرح جذاب و به یاد ماندنی هدیه دهید. ماگ‌ها را می‌توان در موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف هدیه داد. به عنوان مثال ماگ شب یلدا یا ماگ روز معلم.

به همین دلیل طرح‌های روی ماگ باید متناسب با نوع مناسبت یا موقعیتی که مورد نظر است، انتخاب شوند. ما در این بخش، انواع طرح لایه باز لیوان و ماگ را بر روی سایت قرار داده‌ایم. شما می‌توانید طرح ماگ مورد نظر خود را انتخاب و جهت چاپ ان اقدام کنید.

طرح لایه باز ماگ و لیوان

فایل لایه باز لیوان یا طرح لایه باز ماگ، در واقع نوعی فایل است که اغلب آن را با فرمت PSD می‌شناسند. این فایل‌ها را آماده کپی یا Ready to Print نیز می‌نامند.

اما نکته هیجان انگیز طرح لایه باز ماگ و لیوان این است که می‌توانید باتوجه به نیاز خود روی آن‌ها تغییرات ایجاد کنید. شما می‌توانید تک تک لایه‌های طرح ماگ را بررسی کنید، دوباره رنگ بندی کنید، اسمشان را عوض کنید و حتی لوگوی برند خود را روی طرح ماگ و لیوان قرار دهید.

طراحی و چاپ ماگ و لیوان با استفاده از فایل لایه باز ماگ و لیوان

شما به چند طریق می‌توانید طراحی و سپس چاپ لیوان خودتان را انجام دهید. مهم ترین ابزار برای طراحی لیوان، نرم افزار فتوشاپ می‌باشد. شما می‌توانید طرح لیوان مورد نظرتان از صفر تا صد در فتوشاپ طراحی کنید. اما ما پیشنهاد می‌کنیم از فایل های لایه باز و طرح آماده و باکیفیت برای چاپ روی ماگ و لیوان خود استفاده کنید

. مجموعه طرح png با بیش از صدها مدل طرح لیوان و ماگ یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده فایل لایه باز ماگ و لیوان بحساب می‌آید. طرح لایه باز لیوان و ماگ موجود در سایت طرح طرح png برای انواع مناسبت‌های مختلف طراحی شده است و لذا شما به راحتی می توانید هر نوع طرح لیوانی که مد نظرتون هست را انتخاب و سپس تغییرات لازم را در ان اعمال نمایید و جهت چاپ طرح نهایی روی ماگ اقدام کنید.

دانلود طرح لایه باز لیوان تبلیغاتی و مناسبتی

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط