logo-tarh-png
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

دانلود طرح لایه باز لوح تقدیر

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixel ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
4 تعداد فایل
155MB حجم فایل
لوح تقدیر دسته بندی

دانلود طرح لایه باز لوح تقدیر

لوح تقدیر یکی از هدایایی است که بیانگر احساس و تقدیر از کسی بخاطر فعالیت‌ها و تخصص او است. لوح تقدیر را می توان یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین انواع هدایای تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی دانست. از لوح تقدیر تحت عناوین لوح یادبود، تقدیرنامه، لوح سپاس، سپاس نامه، لوح تقدیر قهرمانی و لوح افتخار نیز یاد می‌شود.

لوح‌های تقدیر به منظور قدردانی و بزرگداشت افراد، در مراسم و یا مسابقات اعطا شده و همچنین جهت تقدیر از فعالیت‌های افراد یا سازمان‌ها در پایان اجرای قراردادها یا در مراحل مختلف شغلی و تحصیلی به کار می‌رود.

از مزایای لوح تقدیر می‌توان به ماندگاری آن اشاره کرد چون معمولاً افراد لوح تقدیر را در کمد خود یا میز کارشان می‌گذارند و با هر بار دیدن نوشته یا متن آن انرژی‌شان چند برابر می‌شود. از مزایای دیگر قیمت مناسب آن نسبت به دیگر ملزومات هدیه است که ضمن تقدیر و تشکر از افراد سازمان می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی کنید.

لوح تقدیر خام

لوح تقدیر خام یک قالب آماده لوح تقدیر است که به صورت فایل لایه باز و قابل ویرایش می‌باشد. طرح png با استفاده از تیم طراح حرفه‌ای خود، انواع طرح لوح تقدیر خام را بر روی سایت قرار داده است. طرح خام لوح تقدیر در نرم افزار فتوشاپ و به صورت لایه باز طراحی شده و با فرمت psd ذخیره شده است. لایه های طرح لوح تقدیر خام به صورت مرتب شده و منظم در دسترس کاربر قرار دارد و امکان ویرایش هر لایه برای کاربر فراهم است.

تقدیر نامه خام

تقدیرنامه را می‌توان تحت عنوان متنی کوتاه حاوی تقدیر و تشکر از یک فرد یا سازمان، تعریف کرد که به منظور چاپ در یک قالب طراحی شده یا طرح تقدیر نامه خام قرار داده می‌شود. انتخاب طرح لوح سپاس مناسب، بستگی به کاربرد مورد نظر فرد، شرکت یا سازمان دارد. با توجه به اینکه لوح تقدیر می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار شما محسوب شود، نیاز به یک طراحی حرفه‌ای دارد.

با توجه به اهمیت این موضوع، طرح png انواع طرح لوح تقدیر حرفه‌ای را در ابعاد مختلف با استفاده از طراحان متخصص بر روی سایت ارائه کرده است. کلیه طرح‌های لوح تقدیر به صورت لایه باز و قابل دانلود می‌باشد شما کاربران عزیز می‌توانید مطابق سلیقه خود، طرح لوح تقدیر خالی مورد نظر خود را از سایت طرح png انتخاب و به دانلود لوح تقدیر لایه باز بپردازید.

لوح تقدیر لایه باز

معمولا برای سهولت در طراحی لوح تقدیر و سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی و چاپ از طرح لایه باز لوح تقدیر ارائه شده توسط سایت‌های مختلف استفاده می‌شود. طرح لایه باز به زبان ساده فایل‌ گرافیکی است که شما را قادر به ویرایش و تغییر تمامی المان‌های موجود در آن می‌سازد.

لوح تقدیر لایه باز به عنوان لوح تقدیر خام قابل استفاده است. یعنی اگر یک طرح لایه باز تقدیرنامه داشته باشید، می‌توانید متن، تصاویر، افکت‌ها و هر چیز دیگری که در فایل وجود دارد را به راحتی تغییر داده و سفارشی سازی کنید.

طرح لایه باز لوح تقدیر

فایل لایه باز لوح تقدیر در فرمت psd و با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در تقدیرنامه لایه باز، شما به همه‌ی قسمت‌های طرح دسترسی داشته و می‌توانید تغییرات مورد نظر خود را اعمال و ذخیره نمایید. شما با استفاده از طرح لایه باز لوح تقدیر می‌توانید در زمان خود برای طراحی و چاپ آن صرفه‌جویی کنید.

انواع طرح لوح سپاس خام

لوح سپاس برای موارد مختلفی از جمله موارد زیر کاربرد دارد، در زیر انواع طرح لوح سپاس خام و کاربردهای آن ذکر شده است:

لوح تقدیر روز معلم، لوح تقدیر خانواده شهدا، لوح تقدیر بسیج، لوح تقدیر مربیگری، لوح تقدیر سرباز ارتش، لوح تقدیر دانش آموز، لوح تقدیر مدافعان سلامت، لوح تقدیر قهرمانی، لوح تقدیر روز جوان، لوح تقدیر کارگران، لوح تقدیر کارمندان، لوح تقدیر سپاه، لوح تقدیر فارغ التحصیلی

مزایای طرح لوح یادبود خام

مزایای طرح لوح یادبود خام که با فرمت psd هستند عبارت‌اند از:

1-استفاده کردن از طرح‌های جدید به شکل 100% لایه باز

2-داشتن طرح‌های اسلیمی در تقدیرنامه لایه باز

3-طراحی شده توسط برنامه حرفه‌ای و پرطرف‌دار فتوشاپ

4-امکان ویرایش، تغییر یا حذف کردن اجزای طرح به‌راحتی

5-قابل‌استفاده و بهره‌برداری توسط افراد مبتدی

6-داشتن طراحی زیبا و چشم‌نواز

7-مناسب در جهت تبلیغات انواع کسب‌وکار‌ها

8-داشتن کادر لوح تقدیر به همراه طرح‌های اسلیمی و با زمینه روشن و عمودی

9-طراحی با رنگ مناسب و دارای استاندارد چاپ

10- استفاده از تصویر‌های باکیفیت مانند گل، تذهیب، وکتور و پرنده

دانلود فایل لایه باز لوح تقدیر خام با فرمت PSD

لوح تقدیر خام به یک طراحی بسیار حرفه‌ای و اصولی نیاز دارد. حال اگر بخواهید بدانید که چرا این طراحی به شکل حرفه‌ای بسیار مهم است، باید بگوییم که چون علاوه بر اینکه یک هدیه تبلیغاتی خوب محسوب می‌شود، باعث دیده‌شدن و شناخته شدن کسب‌وکار شما نیز می‌شود.

معمولا برای سهولت در طراحی لوح تقدیر و سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی و چاپ از طرح لایه باز لوح تقدیر ارائه شده توسط سایت‌های مختلف استفاده می‌شود. طرح لایه باز تقدیرنامه به عنوان طرح لوح تقدیر خام قابل استفاده است و امکان ویرایش و تغییر را برای کاربران و طراحان فراهم می‌کند.

طرح لوح تقدیر لایه باز امکان استفاده از طرح را برای مناسبت و موضوعات مختلف فراهم می‌کند. شما می‌توانید با مشاهده انواع لوح تقدیر خام موجود در سایت طرح png ، طرح مورد نظر خود را انتخاب و بعد از ویرایش متن جهت چاپ آن اقدام نمایید.

 

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط