دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش جواهری

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
9000*4350 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
762DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
55.9MB حجم فایل
فاکتور دسته بندی

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش جواهری

طرح آماده فاکتور جواهری با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است. در نمونه فاکتور جواهری از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح فاکتور فروش طلا و جواهر مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب فاکتور خام جواهری و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز فاکتور جواهری شامل المان های جواهری می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در فاکتور آماده جواهر فروشی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان فاکتور لایه باز جواهری را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح فاکتور طلا فروشی لایه باز را به طرح فاکتور کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز فاکتور فروش طلا و جواهر و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز فاکتور زیورآلات و جواهری در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای قالب فاکتور فروشگاه خام جواهری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه را دارا می‌باشد. چیدمان و قالب فاکتور جواهری به گونه‌ای قرار گرفته است که قابل استفاده در سایزها و مشاغل مختلف می‌باشد. فاکتورها به عنوان یک رسید دریافت وجه نیز محسوب می‌شوند.

دانلود طرح لایه باز فاکتور فروش جواهری

اشتراک گذاری