دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ و کانون تبلیغاتی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2362*1713 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
4 تعداد فایل
11.2MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ و کانون تبلیغاتی

صنعت چاپ یکی از صنایع مهم کشور است و ارتباط تنگاتنگی با تبلیغات و بازاریابی دارد. کسب و کارهای مختلف برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان هدف، نیاز به تبلیغات گسترده دارند. از این نظر تراکت می‌تواند نقش خاصی در ایجاد تبلیغات هدفمند داشته باشد.

تراکت یا در اصطلاح انگلیسی که به آن فلایر flyer می‌گویند، برگه‌ای تبلیغاتی است که برای جلب توجه مردم به رویدادی خاص و یا تبلیغات یک محصول و یا خدمات استفاده و چاپ می شود. تراکت معمولاً در تیراژ بالا با چاپ افست چاپ می‌شود. طرح تراکت در اثربخشی و تاثیرگذاری آن اهمیت دارد.

تراکت ها می توانند به صورت تراکت رنگی و تراکت سیاه و سفید باشند. تراکت رنگی، بیشتر کاربردی مانند تراکت منو فست فود و تراکت رستوران یا تراکت تبلیغاتی مانند مهدهای کودک یا کلینک‌های پزشکی و دندانپزشکی و از این قبیل کسب و کارها دارد.

طرح png، یکی از سایت‌های ارائه دهنده جدیدترین و به‌روزترین طرح‌ لایه باز تراکت است. طرح‌ های تراکت لایه باز توسط طراحان متخصص برای مشاغل مختلف طراحی و جهت استفاده شما مشتریان عزیز بر روی سایت طرح png آر قرار گرفته است.

طرح تراکت تبلیغاتی

حتماً در مورد طرح آماده تراکت تبلیغاتی چیزهایی شنیده‌اید. چرا به طرح تراکت خام نیاز داریم؟ مطمئناً اگر بخواهید تمامی تراکت‌ها و سفارشات را از ابتدا طراحی کنید، زمان زیادی را هدر خواهید داد که ممکن است برای تکمیل تمام آن‌ها و تحویل به مشتریان وقت نداشته باشید.

بنابراین امروزه بیشتر طراحان و چاپخانه‌ها از طرح تراکت قابل ویرایش که به تراکت لایه باز معروف است استفاده می‌کنند و شکی نیست که طرح های لایه باز تراکت به طراحان کمک زیادی می‌کند و موجب صرفه‌جویی وقت و هزینه برای آن‌ها می‌شود.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی موجود در وب سایت طرح png برای مشاغل مختلف و براساس زمینه فعالیت با استفاده از المان‌های همان شغل طراحی شده، لذا شما کاربران گرامی پس از انتخاب طرح مورد نظر خود می‌توانید طرح را دانلود و بعد از ویرایش متن، طرح را برای چاپ ارسال و طبق متن مورد نظرتان این کار را تحویل بگیرید.

تراکت لایه باز

بیایید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که تراکت لایه باز چیست؟ به عبارت ساده، تراکت لایه باز یا تراکت قابل ویرایش یک فایل گرافیکی است که می‌توانید تمام عناصر موجود در آن را ویرایش و تغییر دهید، یعنی اگر طرح لایه باز تراکت با فرمت طرح psd تراکت دارید به راحتی می‌توانید تصاویر، متن، جلوه‌ها و سایر موارد موجود در فایل را بعد از باز کردن تغییر داده و سفارشی کنید.

همچنین می‌توانید قسمت‌هایی از فایل لایه باز تراکت را حذف یا قسمت های جدیدی به آن اضافه کنید. طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی موجود در وب سایت طرح png برای مشاغل مختلف و براساس زمینه فعالیت با استفاده از المان‌های همان شغل طراحی شده، لذا شما کاربران گرامی پس از انتخاب طرح مورد نظر خود می‌توانید طرح را دانلود و بعد از ویرایش متن، طرح را برای چاپ ارسال و طبق متن مورد نظرتان این کار را تحویل بگیرید.

دانلود تراکت رنگی لایه باز

اگر به دنبال دانلود تراکت لایه باز رنگی برای مشاغل هستید حتماً به نمونه تراکت رنگی آماده سایت طرح png نگاهی بیندازید و فراموش نکنید، طرح تراکت لایه باز، برای کارکرد خاصی طراحی نشده‌اند و برای همه قابل استفاده هستند شما می‌توانید با کمی تغییر در متن تراکت خام رنگی، طرح تراکت را در مشاغل مختلف به راحتی و در کمترین زمان ممکن آماده و چاپ کنید.

دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ و کانون تبلیغاتی دانلود طرح لایه باز تراکت چاپ و کانون تبلیغاتی

 

 

 

اشتراک گذاری