دانلود طرح لایه باز تراکت موبایل و لوازم جانبی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
1748*2480 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
48.6MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت موبایل و لوازم جانبی

 

فایل لایه باز تراکت موبایل فروشی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است. در نمونه تراکت موبایل فروشی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تراکت موبایل فروشی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز تراکت فروشگاه موبایل شامل عکس موبایل و لوازم جانبی با رنگ بندی مشکی طلایی می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت فروشگاه موبایل قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت لایه باز موبایل فروشی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید تراکت لایه باز گالری موبایل را به طرح تراکت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز تراکت موبایل فروشی و کاربرد آن

ابعاد طرح تراکت تبلیغاتی موبایل فروشی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح گالری موبایل، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و … را دارا می‌باشد.

برای مثال تراکت خام موبایل فروشی در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. تراکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی برای تبلیغات و رویدادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

دانلود طرح لایه باز تراکت موبایل و لوازم جانبی

اشتراک گذاری