دانلود طرح لایه باز بنر میوه و تره بار

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2835*8504 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
72DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
49MB حجم فایل
بنر دسته بندی

دانلود طرح لایه باز بنر میوه و تره بار

طرح بنر لایه باز میوه سرا

بازار میوه و تره بار یکی از قدیمی ترین بازارهای موجود در دنیا است. برای موفقیت در این بازار باید پشتکار و تلاش فراوانی داشته باشید، و البته به ابزارهای درستی نیاز دارید.

راه اندازی یک مغازه میوه و تره بار می تواند بسیار پرسود باشد، اما برای این کار باید یک نقشه راه مناسب طراحی کنید. هرچند مشکلات متعدد مانند نوسانات ارزی و شیوع بیماری کرونا بر بازار میوه و تره بار نیز تاثیرات منفی گذاشته است، اما با برنامه ریزی درست و بهره‌گیری از ابزارهای مناسب هنوز هم می توان به موفقیت دست پیدا کرد.

میوه‌ فروشی یکی از شغل‌هایی است که در جامعه امروز درآمد خوبی دارد و یکسری از جوانان و افراد مختلف به دلیل همین درآمد و سود بسیار آن به سمت این شغل کشیده می‌شوند.

تیم طرح png طرح بنر میوه فروشی را برای بازاریابی و تبلیغات گسترده تر و تابلو سردر مغازه میوه فروشی و بیلبورد میوه فروشی این فروشگاه ها طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار داده است.

دانلود طرح لایه باز بنر میوه و تره بار

عناصر طرح بنر لایه باز سوپر میوه

طرح بنر میوه سرا شامل: عکس با کیفیت میوه ، لیبل و شیپ های کاربردی می باشد که توسط طراحان طرح png در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است.

به دلیل لایه باز (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح، می توانید از این طرح علاوه بر چاپ بنر (به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات و بازاریابی استفاده نمایید.

بنر میوه فروشی، طرح بنر میوه فروشی، طرح بنر لایه باز سوپر میوه، بنر میوه سرا،  لیبل، شیپ های کاربردی

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر سوپر میوه
  • هم نشینی مناسب رنگ آبی و سبز با طرح بنر
  • طراحی بنر با استفاده از لیبل ها و شیپ های کاربردی
  • استفاده مناسب از عکس با کیفیت میوه که مناسب طرح بنر لایه باز میوه سرا می باشد.
  • طراحی شیک و کاربردی تراکت که مناسب شغل سوپر میوه می باشد.

طرح بنر میوه و تره بار , دانلود بنر لایه باز سوپر میوه , طرح بنر میوه فروشی , دانلود بنر لایه باز میوه فروشی , بنر فروشگاه میوه و تره بار , بنر لایه باز سوپر میوه , طرح فروشگاه میوه , میوه فروشی , طرح بنر میوه سرا , دانلود بنر سوپر میوه , بنر مغازه میوه فروشی , دانلود بنر میوه فروشی , دانلود psd بنر سوپر میوه , psd فروشگاه میوه تره بار , بنر میوه فروشی , میوه و تره بار , بنر لایه باز سوپر میوه , بنر میوه سرا , بیلبورد میوه سرا , psd میوه سرا , بنر لایه باز میوه فروشی , طرح بنر فروشگاه میوه ,

 

 

اشتراک گذاری