دانلود طرح لایه باز بنر شرکت حسابداری

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2835*8504 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
72DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
41MB حجم فایل
بنر دسته بندی

دانلود طرح لایه باز بنر شرکت حسابداری

طرح بنر شرکت حسابداری یا بنر لایه باز دفتر حسابداری با رنگ بندی سفید،سرمه ای و زرد بصورت لایه باز در  رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است. در طرح بنر شرکت حسابداری از تصاویر با کیفیت ، ابزار شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی طرح بنر مشاغل افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده در سایر مشاغل و کسب و کارها را نیز می باشد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در بنر لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید ) طرح بنر حسابداری لایه باز قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش در دستگاه های چاپ لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح بنر شرکت حسابداری :

طرح بنر لایه باز دفتر حسابداری بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر حسابداری به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر شرکت حسابداری از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

دانلود طرح لایه باز بنر شرکت حسابداری

اشتراک گذاری