دانلود طرح لایه باز تراکت فست فود

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
99.4MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت فست فود

تراکت یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی است که در جوامع گوناگون و برای کسب و کارهای مختلف کاربرد فراوانی دارد. تراکت تبلیغاتی ساندوچی به طور کلی جهت معرفی مغازه ساندویچ و برگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بنابراین یک تراکت ساندویچی می‌بایست از نظر طراحی دارای جذابیت و کیفیت باشد و همچنین کلیه استانداردهای چاپ تراکت در آن رعایت شده باشد تا بتواند در نگاه اول مخاطب را به سمت خود جذب نماید. طرح png انواع تراکت رنگی ساندویچی را توسط تیم طراح متخصص، طراحی نموده و به صورت کاملا لایه باز بر روی سایت قرار داده است.

دانلود طرح لایه باز تراکت فست فود

تراکت لایه باز ساندویچ و برگر

تراکت تبلیغاتی ساندوچ به برگه چاپی و قابل لمسی گفته می‌شود که برای معرفی مکان و خدمات مغازه های ساندویچ و برگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تراکت خام ساندویچی از رنگ‌های وسوسه بر انگیز استفاده می‌شود زیرا طرح تراکت ساندویچی باید به‌گونه‌ای باشد که انسان با دیدن آن احساس گرسنگی کند.

تراکت تبلیغات ساندویچی معمولاً به صورت دستی در مناطق پرتردد یا مکان‌هایی که به دلایل خاص مانند نمایشگاه‌ها یا مراسم عمومی، مردم در آنجا جمع شده‌اند، توزیع می‌شود. طرح تراکت ساندویچ و همبرگر موجود در وب سایت tarhpng.ir براساس زمینه فعالیت با استفاده از المان‌ها و تصاویر با کیفیت ساندویچ و انواع برگر در نرم‌افزار فتوشاپ طراحی شده است.

شما کاربران گرامی پس از انتخاب طرح خام تراکت ساندویچی می‌توانید آن را دانلود و بعد از ویرایش متن، طرح را برای چاپ ارسال و طبق متن مورد نظرتان این کار را تحویل بگیرید.

طرح لایه باز تراکت ساندویچی

تراکت لایه باز ساندویچی شامل تصاویر با کیفیت ساندویچ، همبرگر، چیز برگر و … جهت چاپ تراکت ساندویچ می‌باشد. تراکت ساندویچ لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ طراحی شده است.

اگر به دنبال دانلود طرح لایه باز تراکت ساندویچ هستید حتماً به نمونه تراکت آماده ساندویچی سایت طرح png نگاهی بیندازید و فراموش نکنید، طرح تراکت ساندویچی لایه باز، قابل ویرایش است و شما می‌توانید با کمی تغییر در متن تراکت خام مغازه ساندویچی، آن را به راحتی و در کمترین زمان ممکن آماده و چاپ کنید.

اشتراک گذاری