دانلود طرح لایه باز تراکت ریسو گالری مبل

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2480*3508 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
2.76MB حجم فایل
تراکت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز تراکت ریسو گالری مبل

دانلود تراکت ریسو نمایشگاه مبل با فرمت psd، قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح png طراحی شده است.

در نمونه تراکت سیاه و سفید مبل فروشی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تراکت ریسو مبل فروشی مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت ریسو و … رعایت گردیده است.

طرح لایه باز تراکت سیاه سفید فروشگاه مبل شامل وکتور سیاه سفید مبل می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت سیاه سفید فروشگاه مبل قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت لایه باز سیاه و سفید مبل فروشی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تراکت سیاه سفید گالری مبل را به طرح تراکت ریسو کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح تراکت سیاه سفید مبل فروشی و کاربرد آن

ابعاد تراکت تبلیغاتی سیاه و سفید مبل فروشی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح تراکت ریسو نمایشگاه مبل، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند انواع کاغذ، گلاسه، کاغذ الوان و … را دارا می‌باشد.

همچنین میتوان طرح سیاه سفید فروشگاه مبل را در زمینه های چاپ سیلک ، نایلون، ساک دستی، پاکت دستی و کیسه نیز استفاده کرد. تراکت های سیاه سفید یا ریسو یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی اقتصادی و موثر برای انتقال اطلاعات به مخاطبان برای تبلیغات و رویدادهای مختلف استفاده می‌شوند.

دانلود طرح لایه باز تراکت ریسو گالری مبل

اشتراک گذاری