دانلود طرح لایه باز بنر مواد شوینده و بهداشتی 2

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
3402*8504 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
72DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
83.1MB حجم فایل
بنر دسته بندی

دانلود طرح لایه باز بنر مواد شوینده و بهداشتی 2

منظور از شوینده های بهداشتی یا پاک کننده‌ها (detergehts) یا ، موادی هستند که ذره‌های چربی و چرک را از پارچه‌ها و یا اجسام دیگر بزدایند و در انواع مختلف تهیه می‌شوند. اولین ماده ای که به عنوان شوینده ساخته شد، صابون بود. از عمر صابون صدها سال می‌گذرد.

آخرین دستگاه‌های صابون کشف شده ، مربوط به 2000 سال پیش است، 700 سال است که صابون‌سازی بطور صنعتی و به مقادیر زیاد ساخته می‌شود و 200 سال است که ساخت آن ، متحول گشته و به صورت کلاسیک و مدرن در آمده است.

تعداد شوینده‌ها به حدی رسیده که قابل شمارش نیست، به طوری که امروزه در حجم انبوهی از شوینده‌ها ، به همراه تبلیغات آن‌ها مواجه شده‌ایم. در حال حاضر در برخی کشورها ، تقریباً بیش از 80 درصد از مواد پاک کننده مصرفی از شوینده‌های سنتزی تهیه می‌شوند.

لکن در مصارف عمومی واژه صابون، مشخص کننده یک نمک فلز قلیایی یا آمونیوم یک اسید کربوکسیلیک راست زنجیر با تعداد 10-18 اتم کربن از طرف دیگر، صابون‌های فلزی، کربوکسیلات‌های قلیایی خاکی یا فلزات سنگین با زنجیره طویل هستند.

این صابون‌ها در آب نامحلول بوده و در سیستمهای غیر آلی، به عنوان مثال مواد افزودنی به روغنهای روان کننده، جلوگیری کننده از زنگ زدگی، ضد آب کردن مواد و سوختهای ژلاتین‌دار (مواد سوختنی مانند بنزین که با مواد غلیظ کننده ممزوج شده‌اند و از آنها در بمب‌های ناپالم و شعله افکن‌ها استفاده می‌شود)، قارچ‌کشها دارای کاربرد می‌باشد.

تیم پارس گرافیک طرح بنر فروشگاه شوینده بهداشتی را برای استفاده روی سردر این فروشگاه و تبلیغات و بازاریابی این دسته از مشاغل طراحی نموده است.

 

عناصر طرح بنر فروشگاه شوینده بهداشتی

طرح بنر فروشگاه شوینده بهداشتی شامل:  عکس باکیفیت شوینده بهداشتی، عکس باکیفیت مواد شوینده ، جلوه نور، لیبل و شیپ های کاربردی می باشد که توسط طراحان پارس گرافیک در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است.

به دلیل لایه باز بودن (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح، می توانید علاوه بر چاپ بنر(به صورت افقی)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات نیز بهره ببرید.

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح لایه باز بنر شوینده بهداشتی
  • همنشینی مناسب رنگ آبی و طرح بنر
  • استفاده مناسب از عکس باکیفیت شوینده های بهداشتی که مناسب بنر شفروشگاه شوینده بهداشتی می باشد
  • طراحی ساده و کاربردی بنر فروشگاه مواد شوینده

دانلود طرح لایه باز بنر مواد شوینده و بهداشتی 2

اشتراک گذاری