logo-tarh-png
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

دانلود طرح لایه باز بنر دفتر پیشخوان

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
2835*8504 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
72DPI رزولوشن
2 تعداد فایل
39MB حجم فایل
بنر دسته بندی

دانلود طرح لایه باز بنر دفتر پیشخوان

طرح بنر دفتر پیشخوان psd یا بنر لایه باز دفتر پیشخوان و خدمات دولتی با رنگ بندی زرد و آبی بصورت لایه باز در ابعاد ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر و رزولیشن ۷۲ dpi با فرمت PSD طراحی گردیده است.

در طرح بنر دفتر پیشخوان psd از تصاویر با کیفیت ، ابزار شیپ ، وکتور ، پترن فتوشاپ و رنگ های گرادیانت استفاده شده که به زیبایی طرح بنر مشاغل افزوده است . چیدمان و قالب طرح به گونه ای قرار گرفته است که با تغییر تصاویر ، قابل استفاده در سایر مشاغل و کسب و کارها را نیز می باشد.

در طراحی این فایل از ابزار shape و smart object استفاده شده است ( ابزار شیپ و اسمارت آبجکت در بنر لایه باز این قابلیت را دارد که در صورت بزرگ کردن سایز طرح بنر ، هیچگونه افت کیفیتی بوجود نمی آید ) طرح بنر دفتر پیشخوان psd قابل چاپ به صورت بنر ، فلکس ، استیکر و مش در دستگاه های چاپ لارج فرمت را دارد.

ویژگی دانلود فایل طرح بنر دفتر پیشخوان psd :

طرح بنر دفتر پیشخوان psd بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل لایه باز طرح بنر دفتر پیشخوان psd به صورتی طراحی شده است که به راحتی می توان در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر مشاغل شخصی سازی و استفاده کنید.

جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز طرح بنر دفتر پیشخوان psd از نرم افزار فتوشاپ CS5 و ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

دانلود طرح لایه باز بنر دفتر پیشخوان

اشتراک گذاری
محصولات مرتبط