دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

ایرانیمحصول
CMYK مد رنگی
709*1063 pixels ابعاد
TIF,JPG فرمت
300DPI رزولوشن
4 تعداد فایل
21.7MB حجم فایل
کارت ویزیت دسته بندی

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

امروزه اندام زیبا بسیار اهمیت پیدا کرده است و ورزش های تناسب اندام در سال های اخیر بسیار رونق گرفته است. ورزش بدنسازی یکی از ورزش های پرورش و تقویت عضلات برای رسیدن به اندامی قدرتمند و همچنین زیبا است. این ورزش در سال های اخیر بسیار تخصصی تر صورت گرفته و نتایج خوبی به علاقمندان خود ارائه کرده است.

بدنسازی یک ورزش بسیار کاربردی برای داشتن اندامی زیبا و سلامت است. در حقیقت بدنسازی بدن را عضلانی و به شکل دلخواه در می آورد. در این ورزش با تلفیق تمرینات ورزشی و تغذیه مناسب عضلاتی قدرتمند و اندامی ورزیده خواهید داشت.

به فردی که تمرینات سخت بدنسازی را انجام می دهد، بدنساز می گویند. در بدن سازی حرفه ‌ای فرد فیگورهای مشخصی را انجام می دهد. به همین ترتیب رتبه بدنسازان بر اساس تقارن عضلانی، حجم توده عضلانی، اندازه و سایز عضلات، فیگورها و ژست‌ها رتبه بندی می شوند.

طرح کارت ویزیت باشگاه پرورش اندام، توسط تیم طرح png جهت تبلیغات و بازاریابی این مشاغل طراحی و در دسترس کاربران سایت قرار گرفته است.

 

عناصر استفاده شده در کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

طرح کارت ویزیت باشگاه بدنسازی شامل:استفاده از تصویر بدنساز ، لیبل،وکتور و شیپ های کاربردی می باشد که توسط طراحان طرح png در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. به دلیل لایه باز (قابل ویرایش توسط کاربران در نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop) بودن و کیفیت بالای عناصر و المان های استفاده شده در طرح ، می توانید علاوه بر چاپ کارت عضویت (به صورت افقی و دورو)، در استوری اینستاگرام و سایر پلت فرم های فضای مجازی جهت تبلیغات و بازاریابی گسترده تر استفاده نمایید.

نسخه فتوشاپ مورد نیاز: نسخه Photoshop CS5 و بالاتر(2010 و بالاتر)

 

نکات طرح کارت ویزیت باشگاه بدنسازی
  • هم نشینی مناسب رنگ سفید و مشکی با طرح کارت ویزیت بدنسازی
  • استفاده از المان های کاربردی در طراحی کارت ویزیت
  • استفاده از لیبل ها و شیپ های بسیار زیبا
  • طراحی کارت عضویت با استفاده از عکس بدنساز
  • طراحی ساده و کاربردی کارت عضویت

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

اشتراک گذاری