خانه » 4 راه برای چاپ بروشور ارزان

4 راه برای چاپ بروشور ارزان

بروشور یکی از روش های بازاریابی است که می تواند بدون نیاز به سرمایه گذاری بالا، بسیار موثر واقع شود. بروشور تبلیغاتی اجازه می دهد تا شرکت ها، اطلاعات مربوط به محصولات و قابلیت های خود را به مشتریان ارائه دهند. در ادامه با 4 راه برای چاپ بروشور ارزان آشنا میشوید

آیا به دنبال چاپ بروشور ارزان قیمت هستید؟ آیا می خواهید برخی نکات در مورد چگونگی کاهش هزینه چاپ بروشور را بدانید؟ پس در ادامه با ما همراه باشید.

4 راه برای چاپ بروشور ارزان

1- اندازه و تعداد صفحات

بروشورها همیشه نباید بزرگ باشند تا تأثیر مورد نظر را بر روی بازدیدکنندگان داشته باشند. هنگام تلاش برای مقرون به صرفه بودن، سعی کنید محتوای مهم و تصاویر مربوطه را برای استفاده کامل از فضای محدود، به درستی انتخاب کنید. محتویات واضح و مختصر در یک طراحی مناسب، می تواند علاوه بر مقرون به صرفه بودن بسیار مفید باشد.

اندازه استاندارد کاغذ را برای چاپ بروشور انتخاب کنید؛ زیرا آنها به راحتی در دسترس هستند و ضایعات کمتری تولید می کنند.

در متداول ترین حالت می توانید از کاغذهای A4 و A5 استفاده کنید. سایزهای استاندارد مناسب هستند و می توانند هزینه چاپ را کاهش دهند.

 

2- تعداد و چاپ بروشور

برای چاپ بروشور ارزان قیمت، همیشه سعی کنید به طور عمده سفارش دهید. بنابراین قبل از شروع به کار، شما باید یک ایده منطقی از تعداد نسخه هایی که نیاز دارید داشته باشید.

 

4 راه برای چاپ بروشور ارزان
4 راه برای چاپ بروشور ارزان

 

چاپ افست / چاپ دیجیتال

کدام روش چاپ مناسب تر است؟ قبل از شروع کار، شما باید تعداد بروشورهای مورد نیاز را بررسی کنید. در صورت نیاز به تیراژ بالا چاپ افست به صرفه می باشد. در صورت نیاز به چاپ در تیراژ پایین، چاپ دیجیتال انتخاب عاقلانه و سودمندی است.

3- نوع کاغذ

بر اساس مخاطبانی که می خواهید هدف قرار دهید و میزان بروشور مورد نیاز برای کسب و کارتان، ضخامت و نوع کاغذ را تعیین کنید. کاغذ ضخیم هزینه کلی شما را افزایش می دهد. اگر بروشورها برای کنفرانس شرکتی در نظر گرفته شده باشند، شما باید بهترین نوع کاغذ را انتخاب کنید. با این حال، اگر این بروشور به منظور گردش محتوا در مکان های روزمره مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است کاغذ ارزان تر هم مناسب باشد.

 

4- هزینه طراحی

در صورتی که مایل هستید با ذوق و سلیقه خودتان طراحی کنید و هزینه ای جهت طراحی پرداخت نکنید می توانید با استفاده از ابزار طراحی آنلاین و طرح های آماده ای که در اختیار دارید شروع به طراحی کنید.

 

4 راه برای چاپ بروشور ارزان
4 راه برای چاپ بروشور ارزان

 

برای طراحی بروشور با هزینه و قیمت مناسب، با انتخاب این راه حل می توانید به راحتی بروشور مورد نظر خود را طراحی کنید.

قبل از ارسال فایل برای چاپ، فایل را به دقت چندین بار بررسی کنید، تا مجبور نشوید به خاطر یک غلط املایی، هزینه ای را مجدد جهت چاپ بپردازید.

بروشورها می توانند واقعا موثر باشند. بر اساس بودجه خود، عوامل ذکر شده را در نظر بگیرید و برای پروژه خود برنامه ریزی کنید. از آنجا که بروشورها بسیار کم هزینه هستند، تمامی کسب و کار ها می توانند، تلاش های بازاریابی خود را با استفاده از آنها افزایش دهند.

با در نظر گرفتن ویژگی های فوق و انتخاب چاپخانه معتبر از نتیجه و تاثیر پروژه خود رضایت کامل داشته باشید.