قوانین خرید و استفاده از محصولات

خرید شما به معنی موافقت شما با قوانین طرح PNG می باشد.
 1. کلیه فعالیت های TarhPNG.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات TarhPNG.ir تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت TarhPNG.ir به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 2. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.
 3. در هنگام قطعی سراسری اینترنت کشور، تعداد روزهای قطعی اینترنت به اشتراک کاربران اضافه می گردد ولی در صورت اختلال های جزئی و بسته شدن سرورهای خارجی، با توجه به اینکه سرور “طرح PNG” داخل کشور می باشد، مسئولیتی متوجه طرح PNG نبوده و در مدت زمان اشتراک کاربران تغییری لحاظ نمی گردد.
 4. کاربرانی که اشتراک دارند در صورت عدم دانلود سهمیه روزانه خود به هر دلیلی (به جز قانون شماره 3 )، سهمیه فوق باطل گشته و به روزهای آتی اضافه نمی گردد و در صورت عدم دانلود سهمیه اشتراک، مبلغ پرداخت شده مرجوع نمی شود.
 5. این وب‌سایت متعلق به گروه “طرح PNG” می‌باشد . طرح PNG دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.
 6. کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها (رایگان-پولی) متعلق به “طرح PNG” بوده و  کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی (در فرمت های مختلف مانند ایندیزاین، افترافکت و …) ممنوع است.
 7. استفاده از محتوای اختصاصی سایت مانند خوشنویسی، تایپوگرافی، تصویرسازی، عکاسی و … در طراحی، پروژه های ویدئویی و … و به هر منظوری (فروش، دانلود رایگان و … ) در اینترنت و شبکه های مجازی ممنوع می باشد. (استفاده از محتوای اختصاصی سایت مانند خوشنویسی، تایپوگرافی، تصویرسازی، عکاسی و … در طراحی به قصد چاپ و اخذ هزینه طراحی از مشتری بابت فایل طراحی شده بلامانع است)
 8. خرید فایل از “طرح PNG” به آدرس www.TarhPNG.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).
 9. درصورتیکه که برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام و… راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:
  قرار دادن فایل لایه باز در سامانه ممنوع می باشد.
  تصاویر  درج شده در سامانه می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه قابلیت چاپ نداشته باشند.
  شما صرفاً مجاز به درج پیش نمایش فایل ها به قصد چاپ آنها ،‌ در سامانه آنلاین می باشید و فروش فایل لایه باز(همچنین تصویر با کیفیت فایل) و اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش از طریق سامانه ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است)
  در صورتیکه مشتری سامانه قصد چاپ طرح را نداشت و صرفا فایل لایه باز طرح یا تصویر با کیفیت طرح (با ویرایش یا بدون ویرایش) را درخواست نمود می بایست مشتری را به TarhPNG.ir  هدایت کنید.
   “طرح PNG” متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.
 10. “طرح PNG” می کوشد تا نوشته های استفاده شده در طرح ها غلط املایی، ویرایشی، نگارشی و محتوایی نداشته باشد. با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از درست بودن نوشته ها و طرح ها، به عهده کاربران محترم است و هچگونه مسئولیتی متوجه”طرح PNG” نمی باشد. کاربران گرامی چنانچه غلط های احتمالی نوشته ها را به ما گوشزد کنید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود.
 11. خریدار فایل می بایست علاوه بر مهارت کار کردن با اینترنت و کامپیوتر، با نصب و استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز نظیر winrar، فتوشاپ، افترافکت و … آشنایی کامل داشته باشد، نصب نرم افزارها و ویرایش فایل خریداری شده به عهده خریدار بوده و خدمات نصب نرم افزار، آموزش، ویرایش و چاپ از طرف مجموعه طرح PNG انجام نمی گیرد. نرم افزار های گرافیکی و ویدیویی مورد نیاز برای باز کردن فایل های سایت بروی گوشی قابل نصب نبوده، و خریدار می بایست برای استفاده از فایل از کامپیوتر استفاده نماید.
 12. دقت نمایید با توجه به ماهیت سایت و دانلودی بودن فایل ها درخواست عودت وجه پس از خرید فایل به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد. تنها کاربری که اشتراک خریداری نموده و با آن اشتراک دانلودی از سایت انجام نداده است میتواند درخواست عودت وجه را ارسال کرده تا مبلغ به حسابشان بازگشت داده شود. در صورتیکه حتی یک فایل با آن اشتراک دانلود شده باشد بازگشت وجه امکانپذیر نیست.
 13.  تنها روش خرید و دانلود از طریق سایت TarhPNG.ir می باشد و هیچ فایلی از طریق ایمیل، واتس اپ، تلگرام و … ارسال نمی شود.
 14. استفاده از موکاپ با هدف واقعی نمایی پیش نمایش طرح برای خریدار بوده و امکان دانلود آنها وجود ندارد. بعد از خرید، فقط طرح اصلی دانلود می شود و فایل و عکس موکاپ به همراه فایل دانلودی نمی باشد و جهت پیش نمایش زیباتر در سایت به کار رفته است.
 15. “طرح PNG” می کوشد تا کیفیت طرح ها با توجه به ماهیت آن طرح و بر اساس استاندارهای چاپ باشد. برای مثال کیفیت طرح بنر به عنوان محصولی که از فاصله حداقل 4-5 متر نمایش داده می شود قابل قبول است. با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از کیفیت قابل قبول، به عهده کاربران محترم است و هچگونه مسئولیتی متوجه”طرح PNG” نمی باشد. کاربران گرامی چنانچه کیفیت پایین فایل را به ما گوشزد کنید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود.
 16. مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از TarhPNG.ir به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و … )، هیچگونه مسئولیتی متوجه “طرح PNG” نمی باشد.
 17. مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل پست الکترونیک، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی سایت “طرح PNG”، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند و در هنگام بستن سایت از حساب کاربری خود خارج شوند. پس از ثبت نام پست الکترونیک غیر قابل تغییر می باشد و تنها راه بازیابی رمز عبور از طریق پست الکترونیک است، پس در صحیح بودن پست الکترونیک هنگام ثبت نام دقت نمایید. 
 18. امکان کاهش تعداد دانلود روزانه اشتراک،  کاهش تعداد روز های  اشتراک و مرجوع کردن مبلغ اشتراک (در صورتی که دانلودی انجام شده باشد) وجود ندارد.
 19. در نظر داشته باشید مبلغ پرداختی در سبد خرید می بایست از موجودی کیف پول کمتر باشد تا کیف پول نمایش داده شود.
کاربرانی که اشتراک خریداری می کنند معیار تعداد دانلود مجاز روزانه ، از زمان خرید اشتراک محاسبه می گردد و در صورت عدم استفاده از سهمیه دانلود روزانه (با توجه به نوع اشتراک) ، این سهمیه به روز آینده ، اضافه نمی شود و باطل خواهد شد.
ثبت نام در طرح PNG از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) بوده است و پس از ثبت نام در سایت ، پست الکترونیکی (ایمیل) غیر قابل تغییر است و تنها راه بازیابی رمز نیز از طریق پست الکترونیکی شما می باشد در نتیجه از صحت ایمیل خود در هنگام ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت اعم از طرح های پولی و رایگان ، متعلق به طرح PNG بوده است لذا فروش مجدد طرح ها اعم از رایگان و غیر رایگان ممنوع می باشد.هر کاربر فقط می تواند جهت استفاده شخصی از طرح ها استفاده نماید.
خرید فایل های گرافیکی هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده است و صرفا برای استفاده و چاپ طرح می باشد.