خانه » طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر

طراحی پوستر

طراحی پوستر اولین و مهمترین بخش برای داشتن پوستری شکیل و مناسب برای نمایش محصول شما یا برای زینت دادن دیوار شماست. طراحی پوستر در این مجموعه توسط تیم متخصص طراحی پوستر با رعایت کلیه اصول طراحی اعم از روانشناسی رنگ، هارمونی رنگ، سبک های مدرن طراحی نظیر مینیمالیسم، هماهنگی با هویت بصری مجموعه شما و اصول بی شمار دیگری انجام می پذیرد تا نتیجه نهایی کار پوستری حرفه ای، زیبا و با کیفیت شود. در صورت چاپ پوستر برای محصولتان عکس و اطلاعاتی که بایستی در پوستر درج شود را برای ما ارسال کرده و تمام نکاتی که برای شما ضروری است را بیان کرده تا در طراحی پوستر شما پیاده سازی شود.

طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر

چاپ پوستر

چاپ انواع پوستر بصورت چاپ دیجیتال گلاسه، چاپ فوتوگلاسه، چاپ کوتد و چاپ افست در سایز های مختلف از سایز A4 تا سایز 1 متر در 1 متر با امکان انواع روکش های سلفون مات، سلفون براق، سلفون مخملی و لمینت مات و لمینت براق ارائه دهنده متنوع ترین شیوه های چاپ پوستر است. چاپ پوستر در سایز A4 و A5 با چاپ گلاسه و انواع پوشش سلفونی ارائه می گردد و در سایزهای بزرگ تر توسط چاپ پلات و در انواع فوتوگلاسه و چاپ کوتد انجام می شود و با پوشش لمینتی مقاوم می گردد. از آنجایی که عرض چاپ لارج فرمت 1 متر می باشد جهت حذف پرتی در سایزهای با عرض نیم متر سفارش خود را به تعداد زوج انجام دهید.

چاپ پوستر دیواری

برای تزئین دیوار محل کار، شرکت، نمایشگاه یا منزل خود چه چیزی بهتر از یک پوستر دیواری مناسب  با قیمت ارزان و زیبا مطابق با سلیقه شما. اگر می خواهید حال و هوای متفاوتی به اتاق خود ببخشید با انتخاب طرح های فانتزی و زیبا و چاپ پوستر دیواری در ابعاد کوچک و بزرگ بهترین تزئین را برای منزل خود انجام خواهید داد. اگر در دفتر شرکت خود می خواهید مشتریان به محض ورود به دفتر نمونه کارها و رزومه شرکت شما را مشاهده کنند بهترین کار استفاده از پوستر دیورای خدمات انجام شده شماست. تزئین محل کار با رنگ و طرح های متناسب با هویت بصری شرکت شما کلاس و کیفیت کاری شما را به مشتریانتان نشان می دهد.

طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر

پوستر تبلیغاتی

پوستر تبلیغاتی یکی از شیوه های نوین در برندسازی شرکت و تبلیغ محصولات است. پوستر برخلاف بروشور نسبت عکس به متن بیشتری دارد بطوری که بروشور از عکس های کم و متن های زیاد و پوستر معمولا از عکس های بزرگ و باکیفیت و متن های کوتاه و مهم تشکیل شده است. پوستری می تواند در امر تبلیغات موثر تر باشد که بتواند در یک لحظه دیده شدن جلب توجه کرده و چشمان بیننده را به سمت خود بکشاند. برای همین یک پوستر تبلیغاتی نباید مملو از متون ریز و درشت و شلوغ و شلخته باشد. یک عکس جذاب چند تیتر مناسب و رعایت محل نصب پوستر در طراحی اولیه پوستر تبلیغاتی از نکات مهم یک پوستر موفق است.

طراحی و چاپ پوستر

طراحی و چاپ پوستر

چاپ دیجیتال: چاپ دیجیتال چاپی فوری با کیفیت عالی و بدون نیاز به آماده سازی های زمان بر است. در هر مرحله از چاپ دیجیتال امکان مشاهده هرگونه اشکال و رفع آسان آن وجود دارد سرعت این چاپ بسیار بالاست و هزینه چاپ در تیراژ کم آن بسیار ارزان است. ولی با بالا رفتن تیراژ نسبت به چاپ افست هزینه بیشتری خواهد داشت.

چاپ افست: چاپی با کیفیت بالا و رنگ های زنده و طبیعی است. این چاپ با توجه به ساختار آن نیازمند آماده سازی زیادی پیش از چاپ است و به همین دلیل سرعت آن پایین است و هزینه چاپ در تیراژ کم با این چاپ به صرفه نمی باشد. ولی با توجه به اینکه تنها یک بار نیاز به آماده سازی دارد هرچه تیراژ بالا تر باشد این چاپ به صرفه تر خواهد شد.