خانه » ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

 

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

 

چاپ ست اداری برای شرکت‌ها و مشاغل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اقلام ست اداری در یک قالب و یک رنگ به صورت هماهنگ با یکدیگر طراحی و چاپ می‌شوند. قالب به کار رفته در طراحی و اطلاعات نوشتاری ثبت شده در این اقلام، نشانگر نوع حرفه‌ی شما و همچنین بازتاب دهنده اطلاعات مورد نیاز برای مشتریان است. استفاده از ست اداری مختص شرکت‌های بزرگ نیست.حتی اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید می‌توانید با استفاده از این اقلام، در روابط تجاری خود حرفه ای‌تر عمل کنید.

ما در این مقاله اقلام ست اداری را به شما معرفی می‌کنیم:

۱- سربرگ

شاید مهم‌ترین چیزی که در ست اداری به چشم می‌خورد سربرگ باشد. سربرگ ها اوراقی هستند که جهت مکاتبات اداری، صدور پیش فاکتور، درج قراردادها و …. از آن‌ها استفاده می‌شود. سربرگ‌ها مزین به نام و لوگوی شرکت و یا مجموعه‌ی شما هستند و از لحاظ حقوقی نیز دارای اهمیت می‌باشند. معمولا جهت چاپ سربرگ از قطع A4 و A5 استفاده می شود. در سربرگ ها به طور معمول، آرم تجاری سازمان، نام و زمینه فعالیت، تاریخ، شماره و پیوست در بالای صفحه و آدرس و شماره تلفن در پایین صفحه درج می گردد.

 

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

 

۲- پاکت نامه

یکی دیگر از اقلام ست اداری پاکت‌ نامه‌ها هستند که در سه سایز ملخی، A4 و A5 چاپ می‌شوند. مشتری بر حسب نوع نیاز و کاربردی که مد نظر دارد سایز آن را انتخاب می‌کند. گاهی اوقات یک مجموعه به دو سایز و گاهی به هر سه سایز پاکت احتیاج دارد. پاکت‌نامه‌ها جهت ارسال نامه، فاکتور و هر چیز دیگری استفاده می‌شوند.

 

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

۳- دفترچه‌های یادداشت

دفترچه یادداشت شاید شخصی‌ترین چیزی باشد که در ست اداری شما وجود دارد و شما بیشترین استفاده را از آن می‌کنید. زمانی که نیاز دارید یک یادداشت کوتاه، شماره تلفن و یا هر چیز دیگری را بنویسید این برگه‌های کوچک روی میز شما در دسترس هستند.

 

شما می‌توانید از قالب‌های آماده‌ای که برای شما طراحی شده است استفاده کنید و ست اداری مخصوص خود را سفارش دهید. از امروز در کسب و کار خود حرفه ای عمل کنید.

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟