خانه » 60+ نمونه کارت ویزیت پزشکی جذاب

60+ نمونه کارت ویزیت پزشکی جذاب

کسب‌وکارهای بسیاری هستند که از ابزارهای مختلف بازاریابی و تبلیغاتی برای معرفی و برند خود استفاده می‌کنند و پزشکان نیز از این امر مستثنی نیستند. امروزه ما پزشکان بسیاری را می‌شناسیم که برای معرفی خود از انواع روش‌های بازاریابی استفاده می‌کنند که یکی از این روش‌ها استفاده از کارت ویزیت است.

60+ نمونه کارت ویزیت پزشکی جذاب

ما در ادامه مقاله به بررسی بیش از 60 نمونه کارت ویزیت پزشکی جذاب و مهم‌ترین عوامل موثر در طراحی، متن و چاپ کارت ویزیت میپردازیم.

عوامل تاثیرگذار در طراحی کارت ویزیت پزشکی

رنگ آبی و سبز نمایانگر آرامش است و افراد با دیدن این دو رنگ احساس آرامش می‌کنند. هنگام طراحی یک کارت ویزت پزشکی تاثیرگذار، توصیه می‌گردد تا از رنگ‌های سبز و یا آبی استفاده گردد تا افراد با دیدن این رنگ‌ها احساس آرامش و اعتماد کنند.

اگر کارت ویزیت برای یک دکتر جراح قلب طراحی می‌شود، بهتر است از المان‌های مرتبط مانند نوار قلب و … و اگر برای متخصص کودکان طراحی می‌گردد، بهتر است از عکس یه کودک و یا المان‌های مرتبط با متخصص کودکان در هنگام طراحی کارت ویزیت استفاده گردد تا افراد پس از دریافت کارت ویزیت متوجه نوع تخصص پزشک شوند.

عوامل تاثیرگذار در متن کارت ویزیت

هنگام طراحی کارت ویزیت برای پزشکان حتماً در نظر گرفته شود که روزها و ساعات حضور پزشک در مطب،تخصص پزشک، آدرس دقیق، شماره‌های تماس، آدرس سایت و اگر امکان نوبت دهی آنلاین برای بیماران موجود است، لینک نوبت دهی آنلاین در کارت ویزیت درج شود تا بیماران در صورت نیاز بتوانند نوبت خود را از طریق راه‌های ارتباطی برای مراجعه به پزشک دریافت کنند.